Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Kluby

  • St
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #2285 od St
Odpoveď od St na tému Kluby
Ak by to malo byt len ako povinost tak to je lepsie radsej nie. Paci sa mi nebol si nikdy na ziadnom klube a predsa reagujes. Skor som cakal reakciu tych co boli ci boli spokojny alebo nespokojny. Ci ich tato forma niekam posuva. Ci im pomaha v abstinencii. A co rodinny prislusnici ktory sa zucasnili klubov ake to bolo pre vas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #2284 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Kluby
K A G,

sú predĺženou rukou skupinovej psychoterapie z liečební založenej na dobrovolnosti ľudí ,ktorí zdieľajú rovnaký problém a tým je závislosť. Táto forma ,ako doliečovaci prvok ,na ktorej sa zídu len ľudia ,,znalí veci'' je v skutočnosti aj barličkou a zrkadlom ich zmeny na ceste za kvalitnejším a lepším zdravým-životom. Keďže ja som ešte na žiadnom takomto clube nebol ,tak nemôžem moc rozprávať o ich prospechu pre liečiacich sa takouto formou ,ale plne kvitujem a rešpektujem ich pôsobenie v rôznych mestách Slovenska a nie len na ňom. St. tuna len veľmi ťažko nájdeš živnú pôdu na konštruktívnu diskusiu ohľadom K A G a o problémoch zavislosti a to je anonymná ! A to aj napriek tomu ,že je na tomto portali denne niekoľko desiatok ,a niekedy až stovak, týmto problémom zainteresovaných. Prečo je tomu tak je veľmi ťažko identifikovať,ale bude to asi aj tým že tento portál nie je psychiatricka lieebňa a nič tu nie je povinné......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #2283 od St
Kluby bolo vytvorené St
Aky nazor mate na kluby abstinujucich ganblerov kto sa zucasnuje takychto aktivit a aky mate na to n8zor. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top