Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Gambling

  • marcel75
Viac
pred 2 týždnami 3 dňami #4407 od marcel75
Odpoveď od marcel75 na tému Gambling
Ahoj,

Stoji to za uvahu , nemam este ziadne tetovanie a mozno ostanem pri tom.

Dik za tip

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 týždnami 2 dňami #4406 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Marcel 75 ,

a čo tak COGITO ERGO SUM ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • marcel75
Viac
pred 3 týždnami 3 dňami #4405 od marcel75
Odpoveď od marcel75 na tému Gambling
Ahoj,

Viesco uvazoval som o motte tejto stranky ze by som si dal napr. V Činštine , alebo iba tu znacku slepej ulice niekde na predlaktie ...Dakujem , posnažim sa .

Drz sa aj ty .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 týždnami 4 dňami #4404 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Marcel 75 ,

A aké memento a symbol boja proti závislosti si si chcel dať vytetovať ty ? Ináč držím palce a pevne verím ,že na tvojej ceste trvalej abstinencie nezakopneš o žiaden kameň na jej okraji.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • marcel75
Viac
pred 3 týždnami 4 dňami #4403 od marcel75
Odpoveď od marcel75 na tému Gambling
Ahoj,


Praveze som si nedal nič, 10 teho mam poslednu splatku a chcel sim to nejak zavrsit, ale asi mas pravdu nebudem si to pripominat . Aj u mna sa objavuje cislo 12 teda rok 2012 , precitam si dennik z mojho ozdravovacieho pobytu a je na case dodrziavat pravidla z neho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 týždnami 5 dňami #4400 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Ahoj Marcel ,

čo a kde si si dal vytetovať ty ,ako symbol výstrahy pred spomienkami na tvoju nie ľahkú minulosť chorého -závislého človeka !

Ja som si nedal nič vytetovať a ani v budúcnosti nič neplánujem aj takýmto spôsobom si pripomínať ,že som bol ťažko chorý ! Ale viem ,že som si do hlavy a podvedomia uložil cenné rady z rôznej literatúry ,ktoré mi už dlhé roky ,,12" pomáhajú prežívať aj krízové obdobia ,ktoré sú súčasťou celoživotnej abstinencie !

Každý jeden obraz časom vybledne ,ale dobrá myšlienka v hlave a podvedomí NIKDY !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 týždnami 5 dňami #4399 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Maiky ,

po dvoch mesiacoch v stave abstinujúceho tipera ani ty nevytesníš myšlienky -fatamorgány na veľké výhry ,ktoré sa aj u teba prejavujú ako SUCHÁ RECIDÍVA . Tvoje myšlienky a tvoja práca s nimi sú ešte stále pod vplyvom tvojej závislosti ,pod ktorou aj naďalej sleduješ výsledky .imaginárne podávaš a následne nadávaš na to ,že si mohol vyhrať ak by si podal ,alebo sa tešíš z toho ,ako je dobre že si nepodal ,lebo by si zase prehral ! Ale aj toto je súčasťou prechodu zo stavu závislosti na hazarde do stavu abstinencie bez neho ,lebo všetko je uložené nie len v tvojom podvedomí ,ale predovšetkým v pamäťovom centre v hlave ! A bude to tam uložené po zbytok tvojho života ! Tu ti chcem len pripomenúť ,že aj tvoje hranie hazardných hier bola aktivita pri ktorej si vsádzal vlastne peniaze na neisté výsledky s vidinou výhier ! Ale ako vidíš tak nakoniec si prehral ! A aj preto si treba uvedomiť aj na tvojej ceste k trvalej abstinencii ,že HAZARD je pozorovanie ,zhromažďovanie jednotlivých stránok akéhosi námetu - ,,HRY" ,duševnou činnosťou , nadobúdaním poznania premýšľaním a poznaním ! A teda aj ty ako hráč v stave abstinencie pozoruješ a zhromažďuješ zásady a princípy jednotlivej hry - hazardu a neustále o tom ešte premýšľaš! Musíš si aj preto uvedomiť ,že tieto myšlienky a tvoje SUCHÉ RECIDÍVY nie sú náhodné ,ale sú súčasťou procesu uzdravovania sa a budú pomaličky ustupovať s narastajúcou silou tvojho sebavedomie a pocitov šťastia z dosiahnutého ! Ale musíš byť zároveň vždy na veľmi veľkom pozore pre neviditeľnou silou tvojej choroby - závislosti ,ktorá čaká a môže ťa prekvapiť aj v tom najneočakávanejšom okamihu a to aj po niekoľkých rokoch abstinencie a nie len po dvoch -troch mesiacoch ......

Maiky , aj tvoja choroba závislosť viedla od EUFÓRIE z víťazstiev až k DIZFORII z prehier až si sa nakoniec ocitol na hranie života a smrti a stal si pred rébusom akým smerom sa vydať po poslednej prehre ,sklamaní všetkých okolo teba ,ale aj seba samého ! A v tom všetkom prišlo UVEDOMENIE a POCHOPENIE ,že takto to ďalej ísť nemôže a ty chceš byť zdravým a nie večne chorým a bojujúcim s niečím neviditeľným ,ale veľmi silným a chceš sa z tvojho života tešiť a nie večne bojovať a balansovať na hrane existencie nad priepasťou morálneho bahna do ktorého si ale už dávno padol ! Momentálne si len na začiatku cesty vyhrabávania sa zo všetkého ,čo si pod silou tvojej choroby -závislosti napáchal sebe a tvojmu najbližšiemu okoliu a mne neostáva nič iné ako ti popriať , aby ti tvoje odhodlanie ,uvedomenie a pochopenie prečo to robíš na tejto ceste vydržalo čo najdlhšie !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • marcel75
Viac
pred 3 týždnami 5 dňami #4398 od marcel75
Odpoveď od marcel75 na tému Gambling
Ahoj, co by ste si dali vytetovat , aky motiv co by vam pripominal karieru gemblera a zaroven odradil od hrania .

Dik za kazdu odpoved

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 4 týždnami 10 hodinami #4397 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Cawko mal som take stavy, že som sa budil v noci že podam,že som porušil sľuby take stavy že až, ale teraz už spim ako bábätko kľudne,ale mam strach, že zlyham stále to je v mojom podvedomi niekde vzadu,este je to čerstvé ale cítim sa omnoho lepšie,necítim výčitky že som prehral čo je úžasné, ale moja liečba bude doživotná a náročná není to jednoduché ozaj neni

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 1 mesiacom 2 dňami #4396 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Majky , a čo zdravie ,to sa tiež prinavracia a už spíš kľudnejšie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 1 mesiacom 5 dňami #4395 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Cawko každý deň som silnejší už tie dni ani nerátam darí sa mi peniažky idú ku mne nie odomna

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball1313
Viac
pred 1 mesiacom 2 týždnami #4379 od sunnyball1313
Odpoveď od sunnyball1313 na tému Gambling
Majky super že si takto dal. Držím palec. Hlavne, že vnímaš, že ti je teraz lepšie. to je základ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 1 mesiacom 2 týždnami #4378 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Dlho som tu nebol 55 dni bez hazardu ,pekný deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 1 týždňom #4375 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
32 dní bez hazardu ,celkom fajne mi je

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4363 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
24 deň bez hazardu,dnes celkom fajn deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top