Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Ktorou cesto sa vybrať?

  • Sashenka
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4118 od Sashenka
Ktorou cesto sa vybrať? bolo vytvorené Sashenka
Zdravím všetkých prítomných. Môj príbeh sa začal asi tak rok a pól dozadu. Vtedy som sa zoznámila s mužom, do ktorého som sa zamilovala. Naša láska sa mi zdala silná a osudová, taká, akú si človek celý život predstavuje. Na začiatku sa so mnou podelil o svoj príbeh, z časov keď hral na hracích automatoch, alebo karty. Stratil veľa peňazí a z problémov sa dostal vďaka rodičom. Vtedy im sľúbil, že sa to už nikdy nezopakuje. Ja som mu pravdaže uverila, že sa z problémov dostal. Aj keď mi jedna známa vravela, že ho pozná zo svojho pracoviska, ktorým bolo kasíno. Nebrala som to však vážne. Najprv som si začala všímať, že musí stále nejaké veci riešiť, alebo sa s niekým stretnúť. Vždy som cítila na jeho šatách ten istý zápach, ako keby sedel v nejakej krčme..ani dodnes neviem kam chodil. Potom keď sme sa rozhodli mať spoločný účet a nasťahovali sme sa do nového domu, na ktorý si vzal hypotéku on, som si všimla, že sa uskutočnili divné výbery, nikdy to neboli veľké sumy, ale niekedy aj dvakrát za sebou. Vždy, keď som sa spýtala tvrdil, že požičal kamarátovi, ktorý bol tiež závislý a spolu chodili do kasína. Tvrdil, že on nehrá. Čím ďalej, tým viac som začala sledovať čo robí, kde je, kam míňa peniaze. Začali sa hádky, obrovské hádky. Nie raz som od neho odišla, ale vždy ma presvedčil. Avšak ja som mu naďalej nedokázala veriť, žial, našla som ho dvakrát v kasíne keď hral, vždy sa mi prosíkal aby som mu odpustila, že sa to stalo len teraz a už nikdy. Mali sme mať svadbu, no znova sme sa veľmi pohádali, nie kvôli hraniu, ja som odišla. Otvorila som si nový účet, potom som sa znova vrátila. Teraz mi zrušil všetky prístupy k jeho účtu. Takže ho kontrolovať neviem. Problém je v tom, že nikdy neminul veľa peňazí, výplatu dostáva do ruky, presne neviem koľko zarába. Neviem ako ďalej, jednoducho si to neprizná, a moje okoli mi ťažko uverí, keďže ide o malé čiastky, ktoré som si niekedy ani nevšimla. Strašne ma uráža, že mi klame a robí zo mňa hlupaňu. Chcela som s ním zostať, ale už neviem ako ďalej, nedokážem si predstaviť, že by som mala porodiť takému človeku dieťa a veriť, že sa raz všetko zmení k lepšiemu, keď mu nestačí všetko čo máme. Prosím poraďte mi, či sa dá pomôcť alebo to mám nechať na neho. Ďakujem pekne!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.050 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top