Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Neviem čo dalej

  • Staletiper
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 7 mesiacmi #4134 od Staletiper
Neviem čo dalej bolo vytvorené Staletiper
Zdravim vas vsetkych. Chcel by som sa aj ja podelit so svojím príbehom. Začalo to asi pred 6rokmi nastupil som do vysnivanej prace teda v skratke MV SR..v praci sa mi darilo uspech za uspechom. Po čase som si nasiel priatelku krásnu mladu a bol som stastny...az do chvíle ako mi poradil kamarat, ktory je tiper cely zivot. Preco si nevsadim tiket...naco som mu povedal nevyznam sa nesledujem zapasy, on mi natipoval 5zapasov ja vsadil 50€...este s priatelkou sme to sledovali zapasy a bavili sa natom...ked mi to vyslo vyhra 500€..bol som v soku...na druhy den som si isiel vybrat vyhru a vsadil sam...ani neviem co som potipoval este si pamatam ta pani v stavkovej mi povedala vraj to sa neda konbinovat a tak...tak som sa pousmial a povedal ja to neviem co ide vsadte tak aj bolo dal som dalsich 50€ a zas bola vyhra necelych 700€ takto to islo asi tyzden co som vyhral asi 1900€ a nezabudnem ako som sa usmieval a povedal vsak na tomto nejde prehrat!!!!!!...tie slova mam vryte do dnes v hlave...no ale opak bol iny...zacal som to viac sledovat ,podavat, nevsimat si priatelku neustale sa hadat...financie dosli a zacalo to banky nebankovky a samozrejme ako st..zamestnancovi dali vsade pozicky a zrazu hop 50 000€ napozicane a uz nikde mi nechceli pozicat najvacsia hlupost v zivote uz to islo kamarati, kolegovia pozicavat stym ze vyhram a vratim no nikdy to nevyslo a ja prestal splacat vracat este aj priatelke som dlzil peniaze ta ma nakoniec opustila co ma strasne bolelo no tipovat som neprestal :-(.....koli tipovaniu som prisiel o priatelku ktoru som miloval strasne no gemblerstvo bolo silnejsie...kolegovci kamarati uz len po tisky ohovaracky :::::::aj tebe ide? ......Aj mne dlzi nevedel som co robit dalej priznal som sa rodicom o vsetkom...otec mi pomohol tak ze zalozil dom vsetko splatil zamna a vraj budem splacat jednu pozicku...co myslite...pomohlo to??? Napravil som sa??? Ano len slubmi a dost...samozrejme ze moja vyplata na sk nepostacila na mesacne splatky plus dlhy kamaratov kamaratiek tak som musel dat vypoved a odist do zahranicia...kde som sa zoznamil s jednou babou po case moja laska ale tipoval som dalej co nic netusila az po case ked uz som bol natom tak ze jej som isiel uz skoro 5000€...a vden vyplaty ked som jej mal dat nieco som pretipoval 2000€ na live zapasoch..!!!!!priznal som sa jej a vsetko povedal neopustila ma je somnou stale...po tom vsetkom som sa zamyslel a sam prestal tipovat zacalo sa mi darit viac si vsimat rodinu kamaratov priatelku financne sa mi zacalo darit tiez lepsi pocit cista hlava ale zase len 8mesiacov a zacal som znova co myslite ako som teraz natom? 5rok v zahranici dlhy viac narastli a nic nemam..priatelka somnou je a nik netusi ze tipujem znova stale klamem ked nemam peniaze ze som musel tomu a tomu vratit a pod.. .citim sa ako diabol v ludskej podobe...vela ludi uz mnou opovrhlo a prestali sa bavit somnou je to smutne ako som si posss zivot no neviem ak z kruhu von...ked by som sa priznal priatelke alebo rodicom ze tipujem znova skoncil som nemam nic a nikoho...co robit dalej neviem kazde euro vidim v stavku...a ked nemam peniaze sledujem zapasy a sam si vravim za kolko by som to dal a tak...chore total...pritom tak krasny zivot som si viedol vsade oblubeny vela ludi kolo mna a pod...na tipovani som hlboky minus a ked som aj vyhral najviac asi 3000€ tak za 2dni boli prec...pritom mam volu chcem skoncit ale kde zacat....inak za pravopis a chyby sa ospravedlnujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.058 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top