Môj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->
Prepáčte, že odpovedám tak neskoro.
Kluby pokračujú, ale s obmenou vo frekvencii i vo vedení.
Keďže PHO skončilo, zachovali sa kluby aspoň vo frekvencii prvý piatok každý mesiac, v čase (rovnako ako predtým) 13:30 hod.
Keďže Mgr. Záskalan už nepracuje, kluby vedú dve psychologičky - psychoterapeutky, ktoré sa menia.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Jozef gambler
Čo sa týka klubov v BB, neviem ako je to teraz, oddelenie skončilo ešte minulý rok. Aktuálne L.Nábělek nepracuje a Mgr. Ján Záskalan má otvorenú súkromnú psychologickú prax v Banskej Bystrici - viac na www.bbpsycholog.sk.
Posledný krát upravené:pred 12 rokmi 6 mesiacmi admin1
Dobrý deň, prosím Vás, kto vie ako momentálne prebiehajú kluby v Banskej Bystrici?? Bežia aj v letnom období???? Za informácie ďakujem a prajem príjemný deň. Maja