Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Môj dennik

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4340 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Môj dennik
Sunnyball , čo budeš robiť keď sa raz nebudeš vládať postaviť zo zeme na ktorú si spadol ako veľmi ťažko chorý človek?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball1313
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4335 od sunnyball1313
Odpoveď od sunnyball1313 na tému Môj dennik
Je to možné, ale ďalších možností je ešte viac. človeka takéto niečo aj posilňuje. Netreba všetko vidieť pesimisticky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4327 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Môj dennik
Takýmto spôsobom a prístupom k tvojej chorobe budeš veľmi veľa krát padať a zviechať sa zo zeme ,až raz v sebe už nenájdeš toľko síl ,aby si sa postavil na nohy !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball1313
Viac
pred 3 mesiacmi 3 týždnami #4312 od sunnyball1313
Odpoveď od sunnyball1313 na tému Môj dennik
Ahojte môj zámer nehrať sa mi nepodaril. Dnes 31.12.2023 si dávam Dˇalší zámer celý rok 2024 nehrať a začať žiť v kľude. Držte palcee nech sa mi to podarí. Ak áno presne o rok sem napíšem. Držím všetkým s podobnými problémami palce. Je to ťažké, ale ak nájdeme v sebe silu podarí sa nám to!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball13
  • Autor témy
Viac
pred 4 mesiacmi 2 týždnami #4308 od sunnyball13
Odpoveď od sunnyball13 na tému Môj dennik
1 a 2 deň veľmi ťažký. Nič ma nebaví. Najväčší paradox je že som prehral cca 1 hod pred firemným vianočným večierkom. Nakoniec som na večierok išiel aj keď som mal nulovú chuť ísť. Boli to dva dni v ktorých radosť zo života je u mňa 0z10. Verím že už zajtra to bude lepšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball13
  • Autor témy
Viac
pred 4 mesiacmi 2 týždnami #4306 od sunnyball13
Môj dennik bolo vytvorené sunnyball13
Ahojte. Gamblerstvu sa venujem s prestávkami už takmer 30 rokov. Začínal som so vznikom prvej stávkovej Nike. Isť cez víkend do mesta a celé doobedie tipovať a prezerať stávkové kancelárie, to bol môj život. Pokračoval som automatmi admirál Zvolen
. Tam som strávil fakt veľa času . Stroje tam boli preplnené a často sa aj čakalo kým sa niečo uvoľní. Neskôr som sa dal na poker, pokračoval v tipovaní a poslední rok a pol som online v Nike. Celkové moje štastie v neštastì je že vždy to funguje rovnako. Niečo som vyhral následne som to prehral a bol nahnevaný a väčšinou si dal pauzu. Štastie v tom, že nikdy som si na hru nepoziciaval teda nie som celkovo ani dáko moc v mínuse. Čo som, ale moc v mínuse je čas, ktorý som hre obetoval. Sú to tóny a tóny hodín, ktoré som mal využiť úplne á to . Po sobotnajšej prehre na black Jack online, keď som dokázal prehrať 1100 e behom 10 min, som sklamal sám seba znova. Mal som dobrú sériu, keď som 3 mesiace vyhrával týždenne po 200e a bral som to ako privirobenie. A robil som to s rozumom. Teraz chcem už so všetkým skončiť. Je to myslím taký 500x čo som si toto povedal. Takže naoko vyzerá šanca malá. Ale aj s týmto zámerom si zakladam tento denník, dokazať to . Povedať životu áno a hazardným hrám nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top