Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

som ci nie som gambler

  • mimi
Viac
pred 13 rokmi 11 mesiacmi #717 od mimi
Odpoveď od mimi na tému Odp.:som ci nie som gambler
Ahoj,Stokman,odpoveď nájdeš v tvojich slovách:"...niekedy aj cez noc utekám ako blázon nočnou hodinou do herne kde hrám..."automaty ťa ovládajú,máš problém.Nejde o to,či si požičiavaš alebo vystačíš s tým,čo máš.Máš nutkanie,potrebu hádzať do automatov a ak s tým niečo neurobíš,je len otázkou času,kedy ti eurá z vlastného vrecka nebudú stačiť a začneš si požičiavať.Máš len jeden život a snáď nedovolíš gamblingu,aby ho ovládol.Sú dve možnosti-neurobiť s tým nič alebo sa zveriť do rúk odborníkom.Je to môj názor,ty s ním súhlasiť nemusíš.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Stokman
  • Autor témy
pred 13 rokmi 11 mesiacmi #716 od Stokman
som ci nie som gambler bolo vytvorené Stokman
Dobry den. Chcel by som Vas poprosit o radu. Automaty hravam uz asi 12 rokov. V automatoch som poprehraval obrovsku sumu penazi. Pocas tychto 12 rokov som si vsak kvoli automatom nikdy peniaze nezpoziciaval , ani sa inak nezadlzil. Ked som aj prehral tak iba tolko , kolko som si mohol dovolit prehrat aby mi vzdy peniaze ostali na ucty , najmy a inne nevyhnutne vec. Vsetko co bolo navyse koncilo aj konci v strojoch. Ked som aj isiel do herne tak som necakal ze vyhram , chcel som si len zahrat. Niekedy ked som hral tak ma to uz ani nebavilo tam sediet a automaty mi pripadali primitivne. Potom som ani par mesiacov nehral. Dokonca schvalne som chodil do herne , kde som si dal len kofolu , aby som sam sebe dokazal ze uz nehram a aky som bol hlupy ked som hraval a som velmy spokojny ze uz konecne nehram. A z nicoho nic ma to zas niekedy chyti , niekedy aj cez noc a utekam ako blazon nocnou hodinou do herne kde hram niekedy aj 3 dni v kuse az kym zasa vsetky peniaze co som mal navyse neprehram .V mojom okoli nikto ani len netusi ze by som hraval, len ja sa za to hanbim. A tak sa to opakuje dokola. Chcel by som sa Vas opytat ci potrebujem odbornu pomoc, ci je to az take zle , alebo ci to dokazem aj sam zvladnut. A cim to je ze ma to vzdy chyti aj ked som si myslel ze uz nikdy hrat nebudem. Dakujem velmi pekne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top