Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

karta sa obratila !!!

  • St
Viac
pred 7 rokmi 5 mesiacmi #3895 od St
Odpoveď od St na tému Odp.:karta sa obratila !!!
magor
Ak si veris je to super ale nie je to jedine co ta bude drzat v abstinencii. Neber to ako kritiku lebo na moje prispevky su ludia alergicky z dovodu ze im to nieco pripomina z minulosti. Je vela veci ktore v zaciatkoch abstinencie budes musiet dodrziavat a ktore ta budu drzat aby si abstinoval a nastartoval novy zivot. My sme sa stretli bol som na kluboch na PH ked si tam bol v liecbe spomen si ze aj kluby ludi posilnuju a neni to niekedy prijemna vec hlavne ked su tam pochybenia vies ako sa citia rodinny prislusnici zayil si to na kluboch aj toto je nieco co ti pomoze v abstinencii

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 5 mesiacmi #3891 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Odp.:karta sa obratila !!!
Magor,

a čo bolo a dialo sa počas tých dlhých šesť rokov až po začiatok liečby na PH mi nepovieš???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 5 mesiacmi #3889 od magor
Odpoveď od magor na tému Odp.:karta sa obratila !!!
21.7.2016 - 21.10.2016 3mesiace predna hora, ABSTINENT alkohol, gambling, cigarety, verim v nový lepší život......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 11 mesiacmi #715 od magor
Odpoveď od magor na tému Odp.:karta sa obratila !!!
v stredu dna 12.5.2010 prve stretnutie s psychologom....uvidime co dalej........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • milanes
pred 14 rokmi 2 dňami #703 od milanes
Odpoveď od milanes na tému Odp.:karta sa obratila !!!
Pišeš,že tvoj život nemá zmysel?Tak ak ho chceš ešte najsť neváhaj a vyhladaj odbornú pomoc.Tá najlepšia je liečenie ak chceš skutočne opät začať žiť život skôr ako si sa stal zavislym hráčom tak neváhaj a zabojuj.Ver mi bolí to,ale stojí to za to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 3 dňami #702 od woland
Odpoveď od woland na tému Odp.:karta sa obratila !!!
Magor, neodmietaš odbornú pomoc, ale liečenie tvrdo odmietaš? To je trochu zvláštne, pretože, ak sa dobre pamätám, na liečení nám pomáhali práve odborníci. Ak očakávaš, že ti tu niekto poradí niečo jednoduchšie, si na nesprávnej adrese. Abstinovať s odbornou pomocou je veľmi ťažké a bez nej, trúfam si povedať, takmer nemožné. Slovíčko takmer som vpísal len preto, aby som nepoužíval absolútne tvrdenia, ale ja som sa zatiaľ s nikým takým nestretol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 3 dňami #701 od magor
Odpoveď od magor na tému Odp.:karta sa obratila !!!
stale hram,hram a hram,stale prehravam, prehravam a prehravam,uz ani poriadne nespim,co zarobim v praci, to prehram,moj zivot nema zmysel.........mam uvery a pozicky,stale si poziciavam a neviem ako to vsetko dostanem do normalu.....chcem zacat novy zivot,no moje odhodlanie sa vzdy skonci neuspechom,asi som beznadejny pripad,neodmietam odbornu pomoc,ale liecenie tvrdo odmietam..........,nemam kontrolu nad sebou, a toho sa bojim najviac.........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jurajs
Viac
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #339 od jurajs
Odpoveď od jurajs na tému Odp.:karta sa obratila !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #338 od magor
Odpoveď od magor na tému Odp.:karta sa obratila !!!
pomoc,potrebujem sa liecit,........potrebujem psychologa,ja uz neviem kto som,som sa asi zblaznil,potrebujem zvieraciu kazajku.som vazne chory,toto uz nie je sranda,aky som frajer??vyplatu za hodinku preje..t????kolko stoji taky psycholog?? hradi to poistovna ci co?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #322 od woland
Odpoveď od woland na tému Odp.:karta sa obratila !!!
obávaš sa, že by si sklamal veľa ľudí? keď nepôjdeš na liečenie, sklameš ich tak či tak, vlastne si ich už sklamal, ibaže o tom ešte nevedia... liečenie nie je nijaká záruka, ale stojí to za to skúsiť, pretože bez liečenia sa ti to veľmi ťažko podarí. ty totiž ešte netušíš, ako si na tom zle. tá sebaľútosť, ktorá srší z tvojich príspevkov je taká trochu smiešna oproti tomu, čo ťa ešte čaká... ani práca ani obava zo sklamania priateľov nie je hlavná príčina, prečo na liečenie nechceš ísť. ak budeš hrať ďalej, prídeš aj o prácu aj o priateľov, lebo liečenie je tvoja posledná šanca. len si to musíš priznať. jednoducho sa prestaň ľutovať, lebo ľutovať treba tých, ktorí ti veria aj napriek tomu, že si to nezaslúžiš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #321 od magor
Odpoveď od magor na tému Odp.:karta sa obratila !!!
myslis prestat? neviem,ale viem ze moj zivot musi nabrat iny smer.je na case sa spametat,a poviem ti ze na prednu horu sa mi nechce,aj ked som v nervoch rozmyslal aj nad tym.ale vzdy ako sa trosku ukludnim tak z toho zide.A tazko by som to vysvetloval,nikto nevie ze hram.sklamal by som vela ludi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #320 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:karta sa obratila !!!
[img] BIG MAN,skus napisat ,ako to dokazes!!!????:woohoo:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • magor
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #319 od magor
karta sa obratila !!! bolo vytvorené magor
ked si predstavim co vsetko som mohol uz mat za prehrate peniaze,je mi do placu.a kolko dovoleniek som si radsej mohol uzit,ako za hodinku pustit tridsat tisic.Asi najviac je mi do placu zo sameho seba,ak som si chcel nieco kupit a mal som peniaze,dlho som nad tou vecou rozmyslal,ale napokon aj tak som si to nedozicil. Neviem ci je to lakomost,ale vzdy som hladal ci na internete alebo inac,najlacnejsiu variantu,nie ako niekto pride do prveho obchodu,bum tento televizor sa mi paci, tak si ho kupim.... Moj problem spociva v tom,ze v herni sa stava zo mna iny clovek,stane sa presny opak,a vsetky peniaze v penazenke pustim dole vodou (herny stroj). Samozrejme to nestaci,a aj na tri krat zbehnem do bankomatu.Takto som posledne prehral celu vyplatu. Asi najkrajsie je potom prist domou,v podnapitom stave si lahnut a tie stavy do rana neprajem zazit nikumu,ten kto to zaziva,vie o com hovorim. Pride rano,a cestou do prace rozmyslam ako zaplatim ucty za byt,telefon,pozicku...fajne v penazenke posledne dva eura na cigarety. Vela,vela,vela krat som si hovoril koniec,toto musi skoncit,to nikam nevedie takyto zivot,ale klamal som sam seba. Prisli nejake peniazky a kolotoc sa spustil zas,co na tom aj ked som vyhraval a to prislo obdobie, kedy aj tri mesiace som bol pekne v pluse. A potom prisiel zlom a za tyzden som vsetko prehral,co som vyhral a samozrejme aj tazko zarobene peniaze. Zaver - Neviem pochopit na sebe jednu vec, mal som peniaze a v hlave plny zoznam veci na ktore som ich chcel pouzit, tak som to vsetko odkladal az som ich prehral. Smejem sa a placem nad vlastnou hlupostou. NECHCEM automaty vidiet uz ani na fotke,verim ze sa mi podari prestat.drzte palce:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.135 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top