Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Podavanie

  • dontao
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4159 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Super Peter v tichosti zavidim ja den 7 bo som mal 1 fail som pidam minule za 5o £ chcel som rychlo vyrobit 150 na jednu fakturu a aj tak nic z toho .. nic idem sa poidhlasovat zajtra pofotit a odniest po obchodoch skurveny gambling

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4158 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Cau lemog pozrem sa na tu knihu dufam ze ju najdem na nete , s terapeutom zatial nic nemam kedy bo robim sle neskor to xmakbem .. mal som 1 fail podal som raz tak teraz odznovu den 7 zajtra sa idem odhlasit z obchodou aby sim tam nechodil,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4157 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Podavanie
Ahoj Lemog

Ahoj Dontao
Ja mám dnes 154 den bez hazardu a som tomu velmi rád.
Lemog, ja si myslím že Dontao je ešte len na začiatku uvedomenia si problému, ešte sa asi úplne vnútorne nestotožnil s abstinenciou, vychádzam z toho že dal málo info, velmi krátke príspevky, a za 14 dní čo nemal hrat sa prihlásil 3x na toto forum.
Myslím ale že príde čas kedy pochopí úplny zmysel abstinencie a budeme ho tu vidiet častejšie.
Dontao držím ti palce aby si pochopil že zmysel života nie je v hraní, ale v iných veciach.
Lemog zdravím ta a nech sa darí.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: dontao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4156 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Podavanie
Ahoj dontao,


prvni dulezity krok mas za sebou a to, ze jsi se rozhodl stat se abstinujicim gamblerem. Gamblerem uz budes porad,...je jen na kazdem zda chce byti aktivnim nebo abstinujicim.. Pokud ctes fora nebo odborne knihy o gamblerstvi ( volne dostupna je napr. "uz jsem prohral dost" od Karla Nešpora), vis, ze musis na sobe zapracovat , ucinit opatreni a pripravit se na craving. Jak jde sezeni s terapeuty?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4155 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Dnes 12 den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4154 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Podavanie
Dnes 8 den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
  • Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 5 mesiacmi #4153 od dontao
Podavanie bolo vytvorené dontao
Zdravim vsetkych dnes zacinam novy zivot bo to da uz takto neda zit len prezivam z tyzdna na tyzden . Robim v anglicku som tu dlho a podavam 10 r zapasy a som na 0 aj ked boli 3-4 tisicove vyhry v librach stale skoncim nanule. Nemam chut potom na nic ani robit sa mi nechce bo mam stresy depky... strasna pliaga ale uz som sa rizhodol aj ked budem nato sam prestavam koncim zo vsetkym . Vela citam tu aj na diktorka cz aj gamblers anonymous idem sa dat odhlasit z obchodou dat zakaz vstupu a napojim sa na odbornu pomoc sedenia z terapeutmy cognetive behaviour, bolo dost prehratych noci peniazi pocitsm 40000£ za 10 r na ucte mam 0 ale mam chut zit zacat znovu ucit sa pokoru byt spokojny s tym co mam .... den 1 sa zacina tak jak Lemog to zvladol tak skusim aj ja !!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top