Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

tiper

  • dusiander2
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #4014 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

no vidíš ,,mudriaš" ako to z teba konečne vyliezlo a tvoje ego zmäklo a konečne prišlo na to, že nie AKÉKOĽVEK kroky ale POSTUPNÉ sú cestou k aj trvalej abstinencii !!! A teraz si spoj význam ,,akýchkoľvek postupných krokov " na ceste k abstinencii ,ktoré robí už abstinujuci a nerecidivujúci na základe vlastného rozhodnutia a uváženia a povedz mi na aký a ktorý krok má klásť dôraz ,keď abstinencia je praktický súhrnom akýchkoľvek krokov ,ktoré si abstinujuci sám vybral a určil,alebo mu ich stanovil lekár -odborník a on ich chce realizovať a aj ich akceptuje!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #4013 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
necitas to co som napisal ocami po tom prebehnes ale tvoj mozog pri tom nezapajas zasatu pleties neexistujuce kroky stale nieco splietas krutis sa Aka moja teoria ja moju teoriu nemam to len ty mas kopec teorii ja mam nazor ze nie akekolvek kroky ale postupne kroky privadzaju ludi k abstinencii. Ak si niekto neprizna ze je zavisly co mu pomoze akekekolvek pravidlo abstinencie on ho dodrziavat nebude lebo on problem nema. uz si to pochopil to slovo akekolvek ktore som pouzil

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #4011 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

Vyvrať alebo potvrď tvoju teoriu tvrdenia o neexistujúcich krokoch k abstinencii tým ,ktorým tu akože pomahaš a nie mne!!! Prečo nechceš robiť poriadne to,kvôli čomu si tu zavítal???

,,ČLOVEKA ANI TAK NETRÁPI TO,ČO SA DEJE ,ALE JEHO NÁZOR NA TO,ČO SA DEJE .A PRITOM NÁŠ NÁZOR NA TO ,ČO SA DEJE ZÁLEŽÍ IBA OD NÁS!!! "

Takže tebe a tvojmu egu opäť stačí zmeniť názor a nemusíte sa obaja trápiť nad tým ,čo sa práve deje......,dokážete to???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #4010 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
pisal som to tu a znovu si to asi len prebehol bez vsimnutia a kedze moje tvrdenia a napady su chore tak bude najlepsie ked tym co sem pridu budes radit len ty jediny a dalej tuto diskusiu rozvadzat nebudem lebo to nevedie k nicomu a hlavne nikomu to nepomoze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 2 mesiacmi #4008 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

nie mne ,ale tým ,ktorým akože radiš vysvetľuj tvoje choré tvrdenia a nápady!!!

,,Rozum je ľudská schopnosť ,rozmýšľať ,myslieť ,uvažovať a usudzovať .Je to schopnosť človeka tvoriť alebo pretvárať rôzne vyznamove útvary a manipulovať či operovať s nimi!!! "

Nuž a mne je záhadou ,ako prišiel tvoj rozum na to,že k akejkoľvek abstinencii nevedú akékoľvek kroky!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4007 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander 2
moj vyklad je chory tak sa ma co stale pytas aby som ti nieco vysvetloval tebe ktory ma jediny rozum na vsetko ktory vsetko vie vsade bol vie co si aj ten druhy mysli ked nieco pise. Precitaj si pozornejsie clanky na tychto stranka prides na to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4006 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

prečítaj si ešte niekoľko krát aj druhý odstavec a hlavne konečne pochop to,čo v ňom čítaš!!! A až potom mi tu podkladaj tvoj chorý výklad toho ,čo si tu sám zosmolil !!!!

,,NA CESTE K ABSTINENCII AKÉ KOLVEK KROKY NEEXISTUJÚ!!! "

Skús tuna prosiacim zavislym o pomoc od teba ,premeniť na ,,drobné " tvoju filozofiu v neexistujúcich akých koľvek krokoch k abstinencii ako
takej!!!

,,JE TOHO EŠTE STRAŠNE VEĽA ČO MUSÍŠ POZNAŤ ,ABY SI VÔBEC POCHOPIL TO,ČO SI VIDEL!!! "

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4005 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
presne ako si to napisal v prvom odstavci neviem o co sa snazis citas nepozorne vysvetlujes si to ako ti to vyhovuje obvinujes cely svet. Mas pravdu nie je hamba si priznat chybu ale ty to nedokazes radsej obvinis tych druhych na to je asi dobry citat ktory si tu pred nedavnom sam dal.
KAŽDÁ AGRESIA VOČI NIEKOMU INÉMU JE AGRESIOU VOČI SEBE SAMÉMU ,S KTOROU SI SA NEDOKÁZAL VYROVNAŤ V TVOJOM VNÚTRI!!! "

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4004 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

o čo sa tu tvoje ego opäť snaží?! Ono ,namiesto toho aby si priznalo že niečo doslova,,prepalilo" ,tak vymýšľa ,zatlka a iracionalizuje! Vieš ,že prečo ?

Ak podľa tvojho ega neexistujú akékoľvek kroky k abstinencii ,tak nemôžu byť na ceste k nej ani len chaotické!!! Veď tu predsa logika a nie tvoje ego nepustí!!! Prečo tvoje ego obhajuje aj v tomto prípade neobhájiteľné???

Takže ,opäť si len rozpalil pec pre tvojich oponentov až tak, že si sa nej nakoniec popálil sám!!!

Nie je hanbou ak v živote spadneme ,zmylime sa ,ale hanbou je ak zostaneme ležať a žiť v omyle bez najmenšej známky chcenia to zmeniť!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4003 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
Na ceste k abstinencii akekolvek kroky neexistuju. Toto som napisal a ty si si z toho zas len nieco vybral. Mozno si len tejto vete neporozumel aj to sa stava. Akekolvek to je to chaoticke ktore tu poniektory prezentuju pridu sem ze maju velky problem nieco si tu precitaju a zrazu su silny a pisu ako to zvladnu sami to su tie chaoticke kroky ktore robia . Akekolvek kroky len aby abstinovali. Ked je niekto chory musi is postupne krok za krokom tiez si nevezme celu krabicku antibiotik a na druhy den je zdravy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4002 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

pred týždňom a 23hodinami si napísal: ,,Na ceste k abstinencii žiadne kroky neexistujú!!!" Takže ,nie mne tu opäť niečo vysvetľuj a na svoj obraz obracaj ,ale tým ktorým akože sa snažíš ,,pomáhať! "

,,NÁZORY NAŠÍCH BLÍZKYCH A PRIATEĽOV SÚ VŽDY OVEĽA BLIŽŠIE PRAVDE O NÁS SAMÝCH ,AKO NAŠE VLASTNÉ NÁZORY NA NÁS SAMÝCH!!! "

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #3998 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
zas si v tej vete nieco podsunul mne co som ja netvrdil. Ty si to nepochopil co som ti v minulosti pisal a stale tu niekoho hladas s kym by si sa tu hadal o slovicka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #3997 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

s tebou tú viesť,čo len aj agresívnu hádku je zbytočnou stratou času ,lebo schopnosť tvojho ega pochopiť je proste nemysliteľné! Ale pokus sa aspoň vysvetliť tuna podľa teba radiacim ,prečo im chceš radiť keď tvrdíš ,že neexistuje žiadny krok k trvalej abstinencii a to ani formou prvého kroku ,čo je liečba závislosti!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #3993 od St
Odpoveď od St na tému tiper
dusiander2
,,KAŽDÁ AGRESIA VOČI NIEKOMU INÉMU JE AGRESIOU VOČI SEBE SAMÉMU ,S KTOROU SI SA NEDOKÁZAL VYROVNAŤ V TVOJOM VNÚTRI!!! "
V tejto vete si si dal aj odpoved na to co si pisal predtym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #3992 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému tiper
St,

to skutočne nemáš na viac?! Tvoje bezduché argumenty len potvrdzujú že tvoja schopnosť pochopiť jednoduchý text je žalostná a bez emócií nie si schopný temer žiadnej reakcie!!!
Tých 50 rokov zmien rôznych liečieb som ti ako príklad nedal náhodne ,ale len človek tvojich neschopnosti to nedokáže pochopiť!!! Ale ,čo už? Tam kde nie je ,tam ani Pán Boh neberie! Ani v tomto prípade nejde o predstavy nás dvoch ,ale o náš pohľad na daný problém a schopnosť ho čo najlepšie pochopiť a aj prezentovať na svojom. No ak niekto napíše ,že ani liečba závislosti nie je krok k abstinencii a návratu medzi zdravých ,tak iste nie je s ním niečo v poriadku!!!! Samozrejme, že som opäť od teba nečakal odpoveď ,ale bol som si istým že príde opäť len projekcia a nesklamal si ma opäť!!! Tvoje ego jednoducho ináč nevie a liečba mu isté nepomohla tiež. Čo si to vlastne na tom liečení robil???

Ja som ti už predsa raz písal ,že recidíva je súčasťou každej liečby závislostí a potom som ti ešte pridal ,že je aj krokom k úspechu ako neúspech . Lenže to by si musel dokázať pochopiť a aj si pamätať, lebo ináč by si sa v návale nekontrolovaných emócií nepýtal znova. Takže opäť aj ty nekrič hop,keď si ešte ani len neprekročil a nie to preskočil!
Môžeš mi povedať o akej teórii abstinencie tu píšeš keď tvrdíš ,že žiadne kroky k nej nevedú ??? Vieš ty vôbec ,čo to abstinencia je???

,,KAŽDÁ AGRESIA VOČI NIEKOMU INÉMU JE AGRESIOU VOČI SEBE SAMÉMU ,S KTOROU SI SA NEDOKÁZAL VYROVNAŤ V TVOJOM VNÚTRI!!! "

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.094 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top