Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Mam problem?!

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2928 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
Ty s tym nechces nic robit hladas si vyhovorky ospravedlnenia a rozpravky ked si poviem tak nebudem. Preco si to neurobil doteraz. Si naivny ked si myslis ze takto astavis a dostanes sa zo svojej zavislosti padnes este hlbsie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2927 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
Ja som sa nad tym nikdy nepozastavoval ze to je nejaka zavilost alebo tak, proste som si tipoval ked vyslo bolo fajn , ked uslo co uz.. ale ked si zoberiem fakt ze nemam vydavky a poslednych 8 mesiacov isli penaize na poker, automaty, stavky tak to asi nebolo normalne..
aj ked som si dal pauzu nejaku, nikdy som to nebral tak ze som chory.. proste som si povedal klasicku vetu vsak kebyze chceme prestanem.. Teraz to myslim smrtelne vazne.. a preto sa pytam Vas skusenejsich/ vyliecenych co Vam pomohlo.. Ci uz nemozem ani otvorit stranku tipsport, a precitat/pozriet si nejake zapasy bez tipovania.. ved ked nechcem tipovat tak nemusim mat ani prehlad kto hra ake wta, atp, challengre v tenise :D..
Mozem to pvoedat tomu najlepsiemu kamaratovi ze som prehral , ale on mi povie ze som kokot a to je vsetko :D dalej to nebude rozoberat.. rozmyslam ze by som zacal cvicit ked bduem mat teraz viacej casu
Potom 1. maja odchadzam do zahranicia, takze mozno mi zmena prostredia pomoze, mam tam stryka takze robota zabezpecena...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2925 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Mam problem?!
PeterO84,

nič si si ešte neuvedomil a ešte menej si pochopil !!! Ty si si totiž ešte len prečítal príbehy -osudy tvojmu podobné . Ja sa ťa spýtam takto. Čo si ochotný stratiť ,aby si našiel ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2922 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
Ty si myslis ze ked prides na tieto stanky precitas si pribehy povies si dnes koncim a je to vybavene. Toto je dalsie tvoje klamstvo v tej dlhej serii klamstiev kym prestanes to este potrva. Uvedom si zaislost je choroba ktoru treba liecit. Tymto sa zacni skor zaoberat a cim skor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2921 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
To ze si precitas pribehy druhych to ti nezaruci ze s tym prestanes. Ked to najblizsim nepovies oni sa to dozvedia aj tak s tvojho spravania. A ako chces dosiahnut to ze uz viac nebudes tipovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2919 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
No uvedomujem si že ma hazard ovlada, behať do stávkovej kvôli zápasu ten pocit nadsenia.. Hanbimsa to ppovedať kamaratovi najlepšiemu že koľko som prehral, rodina nemá o tom tušenie, ani im to nejdem hovoriť, len by boli sklamaní a trapili by sa... myslím že už len to uvedomenie a prečítanie si o tejto chorobe viac informaci príbehov ako ľudia prišli o manželku a sú zadlženi aj na 5 rokov mi pomôže prestať, aj keď to bude ťažké, lebo som navyknuty ísť na tipsport sledovať komentáre ľudí a zapnúť si evysledky a pozerať sa na to, mal by som sa týmto stránkam vyvarovať?? Keď som chodil do skoly som mal pravidelne odložené peniaze, terazy som od výplaty do výplatyplus ssplácam čo si poziciam... Nevazim si peniaze, moje mesačné náklady sú do 50 e keďže bývam s rodičmi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2917 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
To je fajn ze dnes bol posledny den. A co preto chces urobit aby bol skutocne posledny. To ze si si to povedal ze si sem napisal to ti nepomoze. Takych slubov a predsavzati si si uz dal stovky a nepomohlo. Si na tom dost zle lebo makas 14 hodin denne aby si mohol utracat na svoju zavislost. Povedz to najbizsim svojej rodine aky mas problem. A vyhladaj odbornu pomoc psychiatra alebo psychologa. Sam to nezvladnes.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2916 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
dlhy mam momentalne 230€, je mi divne z toho ze makam 14tky v robote a nemam peniaze ani na nove topanky... Toto musi prestat.. ale to som si uz hovoril, ale tento raz to musi byt naozaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2915 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
Este som si aj od kamarata pozicial 50€, nech dobjie na tenis, on nechcel ale som mu povedal pod natlakom ze ci mi on da tu vyhru ked to vyde, ze bduem nahenvany.. takdobil..s samozrejme chlap vyhrava v tB 5-2 a zas to uslo, kurz na prehru bol 10.. ja uz si vravim ze to je zakon schvalnosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2914 od peter084
Mam problem?! bolo vytvorené peter084
Zdravim,
myslim ze mam problem.
Tipujem uz pomerne dlho, asi od 15 , teraz mam 19 kde ked som vyhral 50€ bol som pred kamaratmi frajer.. teraz mam 8 mesiacov pracu ako casnik, nic nemam usetrene.. minimalne polku vyplaty pravidelne dam do hazardu,
pripojil sa k tomu poker, darilo sa mi, uz som si pozeral videa na youtube ako sa lahko da zarobit pokrom, no potom som prehral na tom asi 500€, mam problem ze ked sa nedari potom uz nerozmyslam a idem aj na vyssie limity aby som vyhral spat, koncom 10 mesiaca som sa vylucil z hry.. tak poker nehravam... V polke decembra som skusil automat, za euro, za 5, hned pri prvej navsteve som si pvoedal ze uz musi autoamt neico dat a prehral som 50€, pritom som sa smial aki su ludia sprosti ze to hraju ked sa na tom dlhodobo neda vyhrat... automaty hram vylucne opity, na novy rok som zas prehral 60€, a potom kazdy tyzden som sa opity zastavil a prehral.. povedal som si pred dvoma tyzdnami ze dost, no bohuzial aj minuly tyzden som tam hodil posledne penaize co som mal t.j. 3€.. viem zeje to blbost a uz tyzden nehram :D, ale horsie je to s tipovanim.. pred 3 dnami som prehral 3x 50€ za den, prehram, chcem vyhrat spat .. smutny som bol v robote ze teraz kolko dni pracovat, a vcera som bol unaveny, zas opity a isiel som si dat tiket za 100€, 1,5 kurz, prehral som, potom som dal este za 50 , ze vyhram spat, aj som vyhral 130, si vravim ze ide to, tak som skusil tenisy, uz to vyzeralo ze bude 400€, hracovi-chalpovi stacilo udrzat jeho vlastne podanie aby vyhral zapas, nateseny som si isiel dat pivo, no co sa nestalo, prehral podanie a v TB prehral tesne... isiel som domov bolo mi z toho az zle, ze som vracal.. taketo neprijemne pocity som este nezazil, ked prehram ciastky ako 50 tyzdenne prekusnem tom, ale 300€za tri dni na 19rocneho chalana je uz moc... Dneska si hovorim ze uz je definitivny koniec a chcem si pamatat den 13.2.16 ako den kedy som prestal hrat... asi ma bavia tie pocity ked mam stavene, bavi ma len tenis, lebo sa tam stale cosi deje, lopiticky idu stale, futbal padne jeden gol a je to nuda... este hokej niekedy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top