Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som dalši ..

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2771 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

pokiaľ si dobré pamätám tak ty sa považuješ vždy za závislého a ja som abstinujucim závislým! Tak s kým zameta závislosť???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2770 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
kolka arogancia to s tebou tak to zameta zavislost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2769 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

presne tak ! Kde si sa naučil sebareflexie ,na Prednej Hore?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2768 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
niekoho si doberat za to ze sa tu na nieco hra co v skutocnosti nie je ma problem sam so sebou a svojim spravanim a niekoho urazat je rozdiel ale ty tomu pravdepodobne nerozumies .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2767 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

precitaj si tvoju reakciu na wolanda ohľadom našej výmeny názorov a až potom tu opäť mudruj a moralizuj ! Psychický to už dlhšiu dobu nezvládaš na tomto portali a hlavne v tejto diskusii a to chceš založiť Club G . Nuž až sa ti podarí zohnať lekára -psychológa a odliecenych laikov ale i závislých tak daj vedieť ,rád sa pridem pozrieť ako to bude viesť a režírovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2766 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
tam kde si bol na liecbe si sa toho moc asi nenaucil. V com je tvoj problem. ze tu utocis na ludi posmievas sa robis si s toho srandicky. Mas problem tak ho ries a neurazaj za to druhych oni menozu za to v akej situacii sa nachadzas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2765 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
To som vravel ze na dusiandera nebudem ragovat ale to sa neda. Nevyrovnany arogantny a on je ten co chce niekomu radit . Na to aby som niekomu chcel poradit mal by som mat nejaku pokoru ale on nevie co to je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2764 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
dusiander
Vies o tom ze mas poruchy spravania a mal by si stym tiez nieco robit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2763 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Woland,

presne tak,ale na niekoho je to veľa lebo má ,,kamoše se šesti semestri psychlogie,, a niekomu to vysvetlia laici na clube!!! A teraz som neironizoval......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2762 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
Andrej
Ked sa roypravame ze ho to nenici neni to pravda zavislost ako taka meni cloveka meni jeho psychyku myslenie a konanie, nici vztahy. Toto je dalsia zhubna tvar zavislosti. On za to svoje tipovanie priam bojuje ja budem ved to je za drobne takto sa neprejavuje clovek ktory je zdravy. Zdravy clovek nema potrebu rozpravat o sebe budem budem su to len drobne. Podla mojho on to uz teraz nezvlada len si to nechce priznat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2761 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Andrej,

do akej miery si schopný uvedomiť si následky takéhoto tipovania a to hlavne u starších ľudí? Alebo takto . Vieš koľko chemických reakcií sa v organizme spustí a koľko endokrynnych žliaz s vnutornou sekreciou začne uvoľňovať látky ,ktoré majú vplyv na tvoju psychiku a správanie ??? A pri tom absolútne nejde o výšku vkladu ,lebo pre každého tipujuceho má jeho vklad inú hodnotu . Pre dôchodcu je 50 centikov toľko ako pre podnikateľa 100 eúr!!! Tu absolútne nejde o peniaze ,ale o reakciu organizmu na vlozeny tiket a následnú myšlienku na výhru !!! Woland to veľmi dobré vysvetlil s dávkou heroinu klukovi z Čiech!!! Ale St. fo neprezraď ,lebo on sa spýta laikov na clube......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2760 od woland
Odpoveď od woland na tému Som dalši ..
Asi si ma nepochopil, moje zveličenie súvisí s tým, že ty o tipovaní za pár centov píšeš na serveri, kde ľudia, ktorí sú naozaj závislí, hľadajú pomoc. A ty im dávaš ilúziu, že sa to dá. Ono sa to možno naozaj dá. Ja to neviem posúdiť, pretože ja som to nedokázal. Ale pre tých, ktorým sa to nedá, je takáto informácia veľmi nebezpečná.

A odpoviem ti aj ja. Závislosť na hazarde je naozaj porovnateľná so závislosťou na heroíne. Psychické procesy, ktoré v závislom prebiehajú sú veľmi podobné. Ibaže na hráčoch to nie je tak rýchlo vidieť po telesnej stránke. A ak sa ti to zdá úsmevné, nechápem čo tu ešte robíš...
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2759 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
hornyser
Vsetci ostatny maju problem len nie ty lebo ty mas system. Ty nemas system mas zavislost a to je choroba a ak ti niekto radi a pritom studuje psychologiu ze takto mozes fungovat tak ta paradne klame.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2758 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som dalši ..
Porovnavat heroin a sazeni za par centu je pri nejmensim usmevne,ale odpovim ti...zavislost na pc hrach je stejna jako zavislost na heraku? :-D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2757 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Hornyser,

problém máš aj ty,to len ty o ňom ešte nevieš !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.166 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top