Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

ja

  • Vrtuľa
  • Vrtuľa-ov Avatar
Viac
pred 10 rokmi 7 mesiacmi - pred 10 rokmi 4 mesiacmi #1881 od Vrtuľa
Odpoveď od Vrtuľa na tému ja
ahoj ,volam sa eva a som odliečena gemblerka 7rokov pytal si sa na fazy hrania tak prva je vyhravacia to je že maš štastie a vyhraš ,druha faza je prehravacia to je že prehravaš často ale chceš tie peniaze nazad vyhrať,hraš stale viac a viac ,,,a tretia je strata kontroly: proste hra ta opanta a nevieš si povedať nebudem hrať a to nehovorim o kradnuti,klamani ,a hadky ,,,, vieš najlepšia pomoc je odborna to isť na liečenie ,,,pochopil si sam že si zavisli ,, a to že si nechavaš bokovky to som robila aj ja ,,, čo ti možem napisať je že ti držim palce ,,,skus vyhladať abstinenčne kluby vo svojom meste je to pre tvoje pluss ahojj a drž sa ,,p.s.skus napriklad aj psycholog v bb - Mgr. Jan Zaskalan - robi aj na Prednej Hore a v Banskej Bystrici teraz robi sukromne, ja osobne s nim mam dobre skusenosti, kym bolo oddelenie v banskej bystrici bol tam
Posledný krát upravené:pred 10 rokmi 4 mesiacmi admin1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • beky
  • Autor témy
Viac
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #1880 od beky
Odpoveď od beky na tému ja
Musim si asi odpovedať sam lebo 21 ludi si pozrie to čo som napisal a nikto nič žiadna reakcia. Možno ak by som napisal že som neliečitelny gembler že si chcem siahnuť na život že ma všeci opustili , mam 80 tisic eur dlch.. tak asi možno vtedy by sa roztrhlo vrece z odpovedami a nazormi.. Neviem vobec čo som tu hladal alebo čo som očakaval... možno nejake nazori podobnych ludi čo boli v mojej situacii a ako ju zvladli alebo nezvladli a možno poradili ak niesom až tak v sračkach.. neviem hoc čo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • beky
  • Autor témy
Viac
pred 10 rokmi 7 mesiacmi #1879 od beky
ja bolo vytvorené beky
Môj život nikdy nebol lachky.. a stale som sa bál aby som nebol zavyslak na nejakej droge, alkoholu. No do mojich 24-koch som ani netušil že su v našom meste automaty až kým tam nezačali chodiť moji kamaráti. A samozrejme s nimi aj ja. Ubehlo 4 roky a z občasného hrania sa stala závislosť.. aká silná neviem a to potrebujem zistiť. o mojom probléme som povedal sestre aby mi pomohla.. má môj účet pod kontrolov má kartu a platí mi všetko. Ale stale nejaké peniaze zatajim z výplaty a hodím ich no ako náhle nemám tak nehrám aj 3 tyzdne.. ked nemám peniaze trap má to neláka som spokojný ako náhle príde výplata tak je to na neudrzanie.. nemám ten pocit aby som bol v takom štádiu že idem aj cez mrtvoli len aby som hral.. uvedomujem si že mám problém ale cítim že s pomocou mojej sestry to zvladnem.. počas tých 4 rokov čo hrám som bol zahraničí tam som sa ani nesnažil a som nehral pol roka proste som nehral.. chcem styk skončiť mám fajn prácu.. nepotrebujem k životu.. veľa príspevkov som si prečítal tu aj na nete a viem že má to privedie k životnému bankrotu a to nechcem. Z poslednej výplaty som prehral 180 eúr a ďalšiu výplatu dostanem na ruku a hneď ju dám celú sestre aj ob. Preukaz aby som nemohol vyberať z banky.. sestre som ukázal túto stránku aby si prečítala idol je gemblerstvo.. a ste tu skúsený ľudia ktorý si to prežili tak sa pýtam či su nejaké štádia gemblerstva a v ktorom som ja?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top